Zbiórka na wzmocnione wyrzutnie rakiet

OFICJALNY ALERT FEDERACJI PILOTÓW

Inżynierka Liz Ryder poprosiła o dostarczenie minerałów, by móc upowszechnić (jak na razie) unikalne wyrzutnie rakiet.

Zastosowane w niej technologie sprawiają, że ich masa jest mniejsza o 80%, niż standardowy moduł. Dodatkowo przenosi dwukrotnie więcej pocisków. Moduły tego typu były przekazywane pilotom, którzy w październiku 3306 wspomogli obronę systemy Eurybia przed siłami imperium. W tamtym czasie mocarstwo podejrzewało Liz Ryder o zaopatrywanie terrorystów z grupy NMLA w ładunki wybuchowe.

Pani Ryder ogłosiła, że jej celem jest sprawienie, że zmodyfikowana broń była dostępna u każdego brokera technologicznego, dodała ona również:

Piloci mogą wspomóc projekt dostarczając wydobyte materiały, co sprawi, że przez chwilę moduły będą tańsze w produkcji. Dodatkowo każdy kto wspomoże zbiórkę otrzyma w prezencie owy moduł.

Jestem zadowolona, że mogę współpracować z brokerami nad wprowadzeniem tej wyrzutni na rynek. Wielu inżynierów uważa, że możemy wiele zdziałać dla dobra galaktyki i to jest właśnie krok w tym kierunku.

Dostawy Bromelitu, wodorotlenku litu, osmu i samaru będą odbierane w Awyra Flirble w systemie Eurybia.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.