ACT gromadzi informacje na temat NMLA

Jednostka ds. Zwalczania Terroryzmu (ACT), utworzona przez wszystkie trzy supermocarstwa w celu zwalczania NMLA właśnie rozpoczęłą dochodzenie.

Organizacja ściśle współpracuje z Alliance Interpol, Imperial Internal Security Service i Federal Intelligence Agency, aby zebrać jak najwięcej danych na temat ataków terrorystycznych na dziewięć gwiezdnych portów.

Kapitan Niamh Seutonia, jeden liderów ACT, powiedział mediom:

Wstępne wyniki badań kryminalistycznych z zaatakowanych stacji sugerują użycie bardziej kompaktowej konstrukcji bomby niż w przypadku poprzednich ataków, prawdopodobnie skonstruowanej na miejscu. Niepokojące jest to, że broń nowej generacji NMLA wydaje się łatwiejsza do transportu i ukrycia.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​analiza raportów ujawniła jedną bardzo obiecującą wskazówkę. Osobiście wraz z zespołem zajmie się tą sprawą i mamy nadzieję na szybki przełom.

Inspektor Mara Klatt przedstawiła również krótkie sprawozdanie z postępów:

Nasza teoria robocza jest taka, że ​​NMLA wykorzystuje niewykrywalny system komunikacji międzygwiezdnej do koordynowania swoich ataków. Podobna sieć Dark-Comms była używana przez League of Reparation, zanim ją odszyfrowaliśmy, ale ta wersja jest ewidentnie bardziej wyrafinowana. Współpracujemy z lokalnymi służbami bezpieczeństwa w celu zebrania dowodów.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.