ACT prosi o pomoc w zlokalizowaniu zaginionego agenta

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Potrzebujemy pomocy w odnalezieniu pracownika ACT, który zaginął podczas misji identyfikacji dostawców NMLA.

Zaginionym agentem jest kapitan Niamh Seutonia z Imperial Internal Security Service, jeden z dowódców jednostki wywiadowczej utworzonej przeciwko NMLA. Podążała ona za wskazówkami wynikającymi z analizy bombardowań portów gwiezdnych zwanych „Dziewięcioma Męczennikami”.

Starszy agent Tanya Ramirez, jedna z liderów ACT, wydała następujące oświadczenie:

„Kapitan Seutonia i jej zespół podróżowali statkiem typu Anaconda o nazwie Walkiria. Szczegóły misji są bardzo skąpe, ponieważ informacje zostały podzielone ze względów bezpieczeństwa, ale ona badała pomniejszą frakcję, która może zaopatrywać NMLA ”.

„Wiemy, że jej statek opuścił system Mudhrid 24 marca, kierując się w stronę Kolonii Marlinistów. Kapitan Castile z Marlinist Constabulary, oddelegowany do ACT, zaaranżował spotkanie, na które Seutonia nigdy nie dotarła. Jedyne co zatem wiemy to to że Walkiria zaginęła gdzieś po drodze.

„Wszyscy piloci w regionie są proszeni o przyłączenie się do poszukiwań statku Seutonii. Mamy wielką nadzieję, że znajdziemy ją wraz załogą całą i zdrową. A może także udało im się zdobyć dane, które pomogą nam pokonać NMLA ”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.