Brudna polityka na Szczycie Galaktycznym

Delegaci na konferencji dyplomatycznej starli się o stare i nadal aktualne kwestie polityczne, niektórzy z nich grozili opuszczeniem tego wyjątkowego zgromadzenia.

Dziennikarze z Patterson Enterprise w systemie Sirius przekazali swoje obserwacje za pośrednictwem głównych kanałów informacyjnych.

The Imperial Herald: „Twierdzenie ministra Whyte’a, że ​​Imperium rozpętało terroryzm, tłumiąc marlinizm, było w pewnym stopniu przewidywalne. Ale nikt nie spodziewał się lodowatej riposty księżniczki Duval, która wywołała szokujące westchnienia pośród zebranych w hali głównej.

Sol Today: „Prezydent Hudson z łatwością poradził sobie z utyskiwaniem Patreusa na temat tak zwanego „podżegania do wojny”, stawiając bombastycznego Impa na jego miejscu.

Eye on Achenar: „Tępy zbir w przebraniu prezydenta nie mógł się równać z senatorem Patreusem, który otrzymał wiwaty za potępienie typowej arogancji Federucha”.

The Alliance Tribune: „Gospodarze konferencji byli wyraźnie zawstydzeni twierdzeniami Radnego Kaine’a, że ​​projekty terraformowania mgławicy Coalsack Nebula wywołały ostatnie ataki Thargoidów. Szokującym natomiast był fakt, że kilku delegatów nie zgodziło się że jest to wewnętrzna sprawa Sojuszu ”.

The Federal Times: „Kanclerz Blaine – niereformowalny i oporny na wszelkie argumenty w sprawie współfinansowania pomocy humanitarnej spowodował rzadki przejaw gniewu Felicji Winters: „Może marionetce Cesarza trzeba poluzować kilka sznurków? ”

The Sovereign: „Pomimo wyolbrzymienia przez premiera Mahona korzyści wynikających z członkostwa w Sojuszu, kilku niezależnych ambasadorów skarżyło się na jego niezrozumiałą biurokrację, twierdząc, że wypowiedzenie wojny Sojuszowi byłoby mniej szkodliwe niż przystąpienie do niego”.

Przedstawiciel Sirius Corporation poinformował, że Szczyt Galaktyczny „ma się dobrze”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.