Deklaracja Archona Delaine’a

Na Szczycie Galaktycznym niesławny przywódca piratów Archon Delaine zażądał uznania go za prawowitego przywódcę jednej z potęg politycznych.

Luka w harmonogramie pozwoliła mu wygłosić przemówienie w głównej sali konferencyjnej:

Większość z was postrzega mnie jako zwykłego przestępcę, a nie prawowitego władcę wielu systemów. To musi się teraz skończyć! Moje wysiłki zmierzające do zbudowania narodu Kumo zasługują na szacunek. Jestem tutaj, aby ogłosić moją suwerenność i zająć należne mi miejsce na scenie politycznej.

Żądanie to zostało natychmiast odrzucone przez wiele delegacji. Księżniczka Aisling Duval powiedziała, że ​​to barbarzyńska kpina ze szlachty, podczas gdy Prezydent Gabinetu Cieni Winters zapytała, ile krwi przelali piraci, aby zbudować swą potęgę? Archon Delaine odpowiedział:

Rozumiem że wszyscy jesteście tacy niewinni? Każda cywilizacja zaczyna się od barbarzyństwa i utrzymuje posłuszeństwo poddanych stawiając ich w obliczu groźby przemocy. Nikt z was nie może temu zaprzeczyć. Wszyscy nosimy krwawą koronę z kości.

Nastąpiła intensywna debata na temat tego, czy terytorium Kumo Crew można uznać za nowe państwo narodowe, czy też jest to po prostu syndykat przestępczy o zmienionej nazwie. Istnieje podejrzenie, że niektóre z wielu statków przestępczych wykrytych w systemie Sirius pochodzą z pirackiej floty Delaine.

Delegacje federalne i imperialne zaproponowały usunięcie świty Archona Delaine’a, ale szybko zostało przypomniane, że Sirius Corporation udzieliła im pełnego immunitetu dyplomatycznego.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.