Jasmina Halsey zostaje ambasadorem

Była prezydent Jasmina Halsey dołączyła do Federalnego Korpusu Dyplomatycznego, aby zostać ambasadorem na terytorium Sojuszu.

W ostatnich latach Halsey służyła jako doradca premiera Mahona, ale w styczniu wróciła do Federacji, aby wystąpić jako świadek w procesie Starship One. Była także gościem Prezydent Gabinetu Cieni Felicji Winters na Szczycie Galaktycznym, z którego obie zostały ewakuowane z powrotem na Marsa.

Na konferencji prasowej ambasador Halsey powiedziała:

Obecność na konferencji przypomniała mi, że moje miejsce jest na arenie politycznej. Moje nowe obowiązki pozwalają mi dalej służyć Federacji, wykorzystując moje doświadczenie we współpracy z Sojuszem i, miejmy nadzieję, pozwoli to budować silniejszą współpracę tych dwóch mocarstw.

Elijah Beck, szef Biura Współpracy Dyplomatycznej Sojuszu, przesłał następującą wiadomość:

Bezpretensjonalny osąd Jasminy pozwolił na uspokojenie wielu napiętych sytuacji politycznych. To idealna rola dla dyplomaty jej kalibru i nie mogę się doczekać z nią ponownej współpracy.

W powiązanych wiadomościach, Federalny Korpus Dyplomatyczny potwierdził, że ambasador Jordan Rochester został odwołany ze służby w celu przeniesienia. Większość ambasad Imperium i Federacji, które znajdują się w na terenach kontrolowanych przez drugie mocarstwo, została zamknięta do listopada 3306r.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.