Jupiter Rochester skazany na dożywocie

Były dyrektor generalny Core Dynamics, Jupiter Rochester, został skazany w trybie doraźnym za liczne przestępstwa przeciwko Federacji.

Federalny Departament Sprawiedliwości wydał następujące oświadczenie:

Fakty dotyczące Jupitera Rochestera są oczywiste. Jego główna rola dotycząca Starship One i Jupiter Division czyni go winnym zdrady, masowych morderstw i wielu innych przestępstw. Będzie odbywał karę dożywotniego pozbawienia wolności w więzieniu o zaostrzonym rygorze.

Milandu Okoro z Federalnego Urzędu Prokuratorskiego wyraził zdziwienie:

To niezwykłe, że FDS nie prowadzi postępowania w tak poważnej sprawie, biorąc pod uwagę, że nie znamy pełnego zakresu spisków Rochestera i admirała Floty Vincenta. Niestety, nasza prośba o wszczęcie pełnego dochodzenia została odrzucona.

Wiceprezydent Gabinetu Cieni, Isolde Rochester, powtórzyła, że ​​jej rodzina nie była zaangażowana w tajne działania jej najstarszego syna.

Core Dynamics kontynuuje przebudowę po oddzieleniu się od firmy matki kilku działów na rzecz Jupiter Division. Owen McKenna, nowy dyrektor generalny, obiecał oczyścić firmę ze wszystkich lojalistów swojego poprzednika.

Pomimo niepowodzenia Rochester’a w utworzeniu swojej siedziby w systemie HIP 54530, jego manifest oddania Federacji pod bezpośrednią władzę korporacji został pochwalony w niektórych regionach. Ruch korporacyjny, założony przez sieci handlowe i grupy obywatelskie, stopniowo zyskuje na popularności.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.