Kongres Federalny uchwala nowe prawo

Wiceprezydent Jerome Archer z powodzeniem zaproponował wprowadzenie nowego prawa dotyczącego nadzoru publicznego, mającego na celu zapobieganie przyszłym atakom terrorystycznym w Federacji.

Ustawa o zwalczaniu terroryzmu zanim została przyjęta większością głosów była przedmiotem debaty w Kongresie. Uważa się, że jest to ustawodawstwo nadzwyczajne, które zastępuje wszystkie poprzednie przepisy dotyczące monitorowania działalności cywilnej i przechwytywania komunikacji osobistej.

Wiceprezydent Archer, który osobiście opracował znaczną część nowego prawa, ogłosił:

Pozwoli to rządowi na aktywne poszukiwanie agentów terrorystycznych i sympatyków czających się w naszych społecznościach. Nigdy więcej nie pozwolimy, by odebrano nam tak wiele rodzin i przyjaciół.

Prezydent Gabinetu Cieni Felicia Winters odpowiedziała:

Nikt nie chce kolejnych „dziewięciu męczenników” i ważne jest, aby zwiększyć bezpieczeństwo w całej Federacji. Ale to jest oburzające naruszenie swobód obywatelskich. To, że ta administracja zapewnia sobie dostęp do życia prywatnego każdego obywatela, przypomina reżim dyktatorski.

Wiceprezes Archer potwierdził później, że współpracuje już z szefami służb bezpieczeństwa nad praktycznymi zastosowaniami nowego prawa. Jako były dyrektor Federalnej Agencji Wywiadu (FIA) oczekuje szybkich postępów i spektakularnych wyników.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.