Marlinists odrzucają oskarżenia o powiązania terrorystyczne

Parlament marlinistowski odrzucił powszechne zarzuty o wspieranie lub ukrywanie członków grupy paramilitarnej NMLA.

Napędzani spekulacjami mediów, wielu przywódców politycznych i wojskowych zasugerowało okupację lub zniszczenie kolonii marlinistów, aby zemścić się za niedawne zamachy bombowe. Nie ma jednak dowodów na to, że systemy te mają bezpośrednie połączenie z NMLA.

Pierwsza minister Jenna Fairfax przekazała Vox Galactica następujące oświadczenie:

Ataki na porty gwiezdne były dla nas równie obrzydliwe i przerażające, jak dla reszty galaktyki. Neomarlinistowska Armia Wyzwolenia (NMLA) podąża za swoim pokręconym wyznaniem, które nie ma związku z prawdziwym marlinizmem.

Wysłaliśmy nasz własny zespół wywiadowczy, aby dołączył do ACT, kierowany przez kapitana Milo Castile z Marlinist Constabulary. Ważne jest, abyśmy wszyscy razem pracowali nad zakończeniem kampanii terroru NMLA.

Pojawił się także komentarz parlamentarzysty Aarona Whyte’a:

Rozumiem, że szukanie złoczyńcy jest ludzką naturą, ale powinniśmy pamiętać, że sprawa neomarlińska ma solidne podstawy polityczne. Imperium przez stulecia tłumiło wszelkie ruchy republikańskie, więżąc i zabijając znacznie więcej ludzi niż tych, którzy zginęli w „Dziewięciu Męczennikach.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.