Naciski na Imperium by rozwiązało problem NMLA

Obawa przed kolejnymi bombardowaniami portów kosmicznych jest przyczyną presji ciążącej na Imperium, aby zajęło się zagrożeniem jakie stanowi NMLA.

Pomimo dzielenia się informacjami wywiadowczymi za pośrednictwem ACT, Sojusz i Federacja zażądały, aby Imperium podjęło dodatkowe kroki, aby zlikwidować NMLA, ponieważ jest frakcja ta ma „imperialne korzenie i ambicje”.

O najnowszych wydarzeniach informowały główne kanały medialne.

The Imperial Herald: „W Senacie kanclerz Anders Blaine poinformował, że Cesarz poleciła mu przedstawić szereg rozwiązań problemu. Senator Lorcan Scordato zgłosił się na ochotnika do odwiedzenia kolonii marlinistów z misją rozpoznawczą, aby lepiej zrozumieć polityczny charakter działalności neomarlińskiej ”.

Eye on Achenar: „Cały system jest nadal wstrząśnięty rzezią przeprowadzoną w Dawes Hub, w trakcie obrzydliwego ciosu w serce naszego wspaniałego Imperium. W naszym sondażu, 93% badanych, dobrze myślących obywateli wysłałoby flotę Majestic’ów do marlinistycznych morderców zamiast jakiegoś senatora o miękkim sercu ”.

Vox Galactica: „W większości imperialnych miast i osad poziom niepokoju pozostaje wysoki. Zdolność NMLA do uderzenia pozornie w dowolnym miejscu podkopała zaufanie opinii publicznej do siły Imperium. Opinie na temat samego marlinizmu są bardziej spolaryzowane niż kiedykolwiek, z licznymi oskarżeniami ich działaczy o „podżeganie wojenne” i „kolaboranctwo”, który dzieli wiele rodzin i związków ”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.