Nowa jednostka specjalna ACT

Sojusz, Imperium i Federacja powołały scentralizowaną agencję mającą zająć się wywiadem i eliminacją grupy paramilitarnej NMLA.

Powstanie tej nowej Jednostki ds. Zwalczania Terroryzmu (Affiliated Counter-Terrorism unit „ACT”) jest bezpośrednim następstwem Konwencji Corneliusa-Lasky’ego, która została podpisana na Szczycie Galaktycznym.

Traktat ten wymaga od supermocarstw dzielenia się informacjami o wszelkich zagrożeniach na dużą skalę dla ludności cywilnej. Przy łącznej liczbie ofiar śmiertelnych przekraczającej pół miliona, niedawne bombardowania portów kosmicznych uzyskały taki status.

ACT będzie wspólnie kierowana przez weteranów z każdego supermocarstwa którzy wchodzili w skład grupy specjalnej, która pokonała League of Reparation w 3304: kapitan Niamh Seutonia z Imperialnej Służby Bezpieczeństwa Wewnętrznego, inspektor Mara Klatt z Alliance Interpol i starsza agentka Tanya Ramirez z Federalnej Agencji Wywiadu .

Kapitan Seutonia wydał krótkie oświadczenie:

ACT to niezależna organizacja, której celem jest postawienie NMLA przed wymiarem sprawiedliwości. Będziemy korzystać z zasobów sił bezpieczeństwa Sojuszu, Imperium i Federacji.

Przewidujemy jednak zapotrzebowanie na jeszcze większą liczbę wyspecjalizowanych pracowników. W związku z tym skontaktowaliśmy się z Federacją Pilotów w celu uzyskania zgody na zaproszenie niezależnych pilotów, aby w razie potrzeby gromadzili dla nas potrzebne informacje.

Niezależni Piloci nadal proszeni o pomoc dla cywilów nadal wymagających transportu z uszkodzonych portów gwiezdnych w systemach Achenar, Alioth, Eotienses, Gateway, Kamadhenu, Lave, Nanomam, Rhea i Sol.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.