Obrona Szczytu Galaktycznego

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Imperium wspiera działania Sirius Corporation i oferuje kontrakty na Bounty Hunting i handel towarami spożywczymi w celu wsparcia Szczytu Galaktycznego.

Konferencja dyplomatyczna wkracza teraz w drugi tydzień, z supermocarstwami i niezależnymi przywódcami zebranymi w Patterson Enterprise w systemie Syriusza.

Dyrektor generalny Sirius Corporation Li Yong-Rui ogłosił:

Dziękujemy Federacji za zorganizowanie w minionym tygodniu dodatkowego wsparcia obrony w układzie. Anarchiści, ekstremiści, wrogowie polityczni i oportunistyczni przestępcy – wszyscy bezskutecznie próbowali zakłócić konferencję. Piloci, którzy pomogli w utrzymaniu spokoju, mogą teraz odebrać nagrody na pokładzie Spirit of Laelaps.

W nadchodzącym tygodniu będziemy współpracować z Imperium nad utrzymaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa, oferując nagrody za wszystkie poszukiwane statki. Imperium hojnie zapłaci również za dodatkowe dostawy animal meat, coffee, fish, fruit and vegetables, oraz wine, które dotrą do Spirit of Laelaps.

Przypomina się także pilotom, że ani stałe, ani tymczasowe zezwolenia na wejście do systemu Sirius nie mają zastosowania dla Fleetcarrierów. Ta wspólna inicjatywa będzie trwała przez tydzień, po czym Sirius Corporation będzie współpracować z Sojuszem w ostatnim tygodniu Szczytu Galaktycznego.

W powiązanych wiadomościach Core Dynamics, Gutamaya i Lakon Spaceways nadal oferują 10% zniżki na wszystkie swoje statki, aby uczcić to historyczne wydarzenie.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.