Odnaleziono wrak statku agenta ACT

*Komunikat federacji pilotów*

Statek Kapitan Namh Seutonii, który zaginął w trakcie misji przeciwko NMLA, został odnaleziony wraz z ciałami załogi.

W skutek szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej przeprowadzonej przez niezależnych pilotów, komandor TheRealFlame był pierwszym, który odnalazł wrak „Walkirii” w systemie Trianguli sector GW-W B1-0. Po dokładnej ekspertyzie okazało się, że statek był ostrzelany, co było przyczyną rozbicia się statku na okolicznej planecie.

Współliderka ACT Starsza agent Tanya Ramirez przekazała mediom następujące oświadczenie:

Mamy ogromny dług wobec każdego pilota, który wspomógł nasze starania w odnalezieniu „Walkirii”. To jest ogromny cios dla naszych morale, strata jednej z najbardziej szanowanych agentek, wraz jej odważną drużyną.

Jednakże Kapitan Seutonia zdołała zabezpieczyć zapis przebiegu misji chwilę przed momentem katastrofy. To pozwoliło nam odzyskać krytyczne informacje.

Teraz mamy dowody potwierdzające, że Neo-Marlinistyczna frakcja w systemie Mudhrid jest bezpośrednio powiązana z atakami bombowymi na porty gwiezdne, przeprowadzone przez bezwzględną grupę terrorystów NMLA. Podzieliliśmy się naszym odkryciem z władzami i teraz w tej sprawie jest prowadzone śledztwo.

Kapitan Niamh Seutonia wsławiła się jako członkini między mocarstwowego oddziału specjalnego, który wyeliminował League of Reperation w 3304. Imperial Internal Security Service potwierdziło doniesienia, o pośmiertnym jej odznaczeniu Krzyżem Zasług Achenar.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.