Szczyt Galaktyczny odwołany – NMLA atakuje supermocarstwa

Konferencja w systemie Syriusza zakończyła się przedwcześnie po zamachach terrorystycznych na dziewięć portów gwiezdnych w Sojuszu, Imperium i Federacji.

Sirius Corporation potwierdziła, że ​​odwołanie było spowodowane obawami, że następnym celem może być stacja Patterson Enterprise. Wszystkie zaplanowane sprawy, w tym sfinalizowanie Traktatu Syriusza (Sirius Treaty), zostały wstrzymane. Delegacje zachowując najwyższy poziom bezpieczeństwa wracają do swoich systemów macierzystych.

Tymczasowe zezwolenia na system Sirius będą obowiązywać przez tydzień. Piloci, którzy przyczynili się do inicjatyw związanych z bezpieczeństwem i handlem realizowanych we współpracy z Imperium, mogą odebrać nagrody w Spirit of Laelaps. Core Dynamics, Gutamaya i Lakon Spaceways będą nadal oferować 10% zniżki na wszystkie swoje statki przez kolejny tydzień.

Neomarlinistowska Armia Wyzwolenia (NMLA) przyznała się do jednoczesnych ataków w dziewięciu systemach, w tym stolicach supermocarstw Achenar, Alioth i Sol.

Następująca wiadomość została wyemitowana na kanałach propagandowych NMLA:

Nie mam już imienia. Ani rodziny. Ani przyszłości. Wszystko odebrane przez Imperium. Teraz mam tylko dehumanizujący numer wydrukowany na moim mundurze w ich komnatach tortur. Teraz jestem tylko Theta Seven.

Władcy Sojuszu i Federacji ujawnili się jako imperialistyczni zwolennicy dynastii Duval, która przez tysiąc lat niszczyła nasze ideały. Mieszkańcy galaktyki – możecie to zmienić. Dajemy wam waszych własnych Dziewięciu Męczenników. Użyjcie ich, aby przejąć kontrolę i odzyskać swoją moc.

Wiadomości medialne szczegółowo opisują wpływ i konsekwencje ataków. Istnieją spekulacje, że aktywiści NMLA byli ukrywani wśród marlinistycznych uchodźców, którzy uciekli do przestrzeni Sojuszu i Federacji, aby uciec przed imperialnymi prześladowaniami.

Parlament marlinistowski oficjalnie oświadczył, że „nie ma powiązań z neomarlińskimi ekstremistami” i że będzie współpracował ze służbami bezpieczeństwa i służbami ratunkowymi podczas tego kryzysu.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.