Wiceprezydent Federacji pośród ofiar zamachów terrorystycznych.

Wiceprezydent Brad Mitchell i wielu członków gabinetu rządu Federacji zginęło w niedawnym ataku terrorystycznym na port kosmiczny krążący wokół Ziemi.

NMLA podłożyła żrące, enzymatyczne materiały wybuchowe na stacji Li Qing Jao, gdzie miało miejsce posiedzenie rządu. Wiceprezydent i członkowie gabinetu zginęli wraz z dziesiątkami tysięcy innych ofiar. Poza stacją w Układzie Słonecznym aż osiem innych gwiezdnych portów w różnych systemach centralnych zostało zbombardowanych jednocześnie.

Prezydent Zachary Hudson, który uczestniczył w Szczycie Galaktycznym podczas ataku, złożył następujące oświadczenie:

„To okrucieństwo jest niczym innym jak wypowiedzeniem wojny i odpowiednio na nie zareagujemy. Na razie opłakujemy stratę mojego bliskiego przyjaciela Brada Mitchella i innych bohaterów Federacji. Wkrótce osobiście wyznaczę zastępców na ich stanowiska ”.

Federacja bezpośrednio oskarżyła Imperium o odpowiedzialność za to zajście, pozwalając neomarlińskim twórcom bomb na ucieczkę z tajnego więzienia. CImperialny Senat powtórzył, że „Serene Harbour” nie istnieje i jest częścią federalnej kampanii dezinformacyjnej.

Zwolennicy marlinizmu również są obiektem wielkiej publicznej krytyki, pomimo że Kolonie Marlinistów wielokrotnie podkreślały, że nie wspierają NMLA i nie są powiązane z atakami.

Niezależni piloci zostali poproszeni o pomoc w operacjach ratowniczych i naprawczych w systemach Achenar, Alioth, Eotienses, Gateway, Kamadhenu, Lave, Nanomam, Rhea i Sol.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.