Wybrano nowego wiceprezydenta Federacji

Prezydent Zachary Hudson poinformował, że nowym wiceprezydentem Federacji jest Jerome Archer, zastępujący zmarłego Brada Mitchella.

Archer był wcześniej Sekretarzem Bezpieczeństwa. Zanim został kongresmanem, był dyrektorem Federalnej Agencji Wywiadu (FIA) i miał długą karierę w organach ścigania.

Jego poprzednik, wiceprezydent Brad Mitchell, zginął w bombardowaniu NMLA stacji Li Qing Jao ​​w układzie Sol. W ataku zginęło również kilku członków rządu federalnego, a także wielu urzędników państwowych, którzy brali udział w spotkaniu w porcie kosmicznym.

Przemawiając na zgromadzeniu Kongresu, wiceprezydent Archer powiedział:

Moim głównym celem w tym biurze będzie zwiększenie bezpieczeństwa w całej Federacji. Przysięgam, że wbuduję czujność w tkankę naszego społeczeństwa i nie dopuszczę aby takie okrucieństwa się powtórzyły.

Podczas posiedzenia Kongresu prezydent Hudson ogłosił także nowe nominacje dla następców innych zmarłych członków gabinetu. Z powodzeniem uzyskał również zgodę na zwiększenie finansowania operacji antyterrorystycznych prowadzonych przez ACT i Federal Navy.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.