Archon Delaine chce budować gwiezdne porty

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Syndykat Kumo Crew wystąpił z inicjatywą zbudowania do pięciu portów gwiezdnych w celu stymulowania handlu galaktycznego.

Kavanagh Spaceframes Ltd, niezależna firma budowlana, otrzymała prywatne zlecenie od Rady Kumo na budowę w pełni działających stacji typu Orbis. Będą one zlokalizowane w niezamieszkanych systemach w pobliżu kluczowych regionów handlowych i obszarów o znaczeniu komercyjnym.

Kanał informacyjny Pegasi Sentinel przekazał następujące oświadczenie Archona Delaine:

Jako suwerenny władca narodu Kumo, jestem odpowiedzialny za zwiększenie dobrobytu systemów pod moją opieką. Moje nowe gwiezdne porty poszerzą nasz zasięg i pobudzą handel wszelkiego rodzaju… legalny i nie tylko.

Ustaliłem również nagrody za głowę każdego, kto ośmieli się przeszkodzić moim planom. Jedyną rzeczą, którą nigdy nie handlujemy, jest miłosierdzie.

Razor Whips, jedna z lojalnych frakcji Delaine, organizuje kampanię. Zwróci koszty pilotom dostarczającym kompozyty ceramiczne, półprzewodniki, polimery i urządzenia do oczyszczania wody (ceramic composites, semiconductors, polymers, water purifiers) firmie Gabriel Enterprise w systemie Harma.

Liczba nowych portów gwiezdnych będzie zależała od ilości dostaw. Docelowe lokalizacje to:

  • Sektor Pegasi PN-T C3-14, w pobliżu systemu Harma
  • HIP 18390, niedaleko California Nebula
  • HIP 10792, w pobliżu systemu Sothis
  • HIP 62154 w Coalsack Nebula
  • Eol Prou ​​PC-K c9-91, w regionie Colonia

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.