Frakcja neomarlinistów pokonana w bitwie

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Zakończył się konflikt w systemie Mudhrid, Epsilon Fornacis Empire Group pokonała neomarliński Order of Mudhrid.

Kluczowym elementem w tym konflikcie było odkrycie przez ACT, że frakcja neomarlińska zapewniła transport i wsparcie logistyczne dla ataków NMLA na dziewięć portów gwiezdnych.

Epsilon Fornacis Empire Group podziękowała wszystkim pilotom, którzy przyczynili się do jej triumfu. Nagrody są teraz dostępne w Payne-Scott City w systemie Mudhrid.

Landgrave Arastin Delacroix, władca neomarlińskiego Order of Mudhrid, jak dotąd uniknął schwytania. Udało mu się natomiast nadać tę wiadomość:

Ci odważni wojownicy, którzy walczyli w naszej sprawie, mogą odbierać swoje wynagrodzenie w Steel Majesty. Pewnego dnia wybijemy Duval’i i wprowadzimy rewolucję do Imperium!

Inspektor Mara Klatt z ACT powiedziała mediom:

To zdecydowane zwycięstwo nad NMLA. Daje również wgląd w ich modus operandi – operatywni ale wyjęci spod prawa lub chorzy urojeni przywódcy, tacy jak Landgrave Delacroix, próbujący takimi działaniami zwiększyć swój status w nowej Republice. Zakładamy że terroryści korzystali także z podobnych osób w przestrzeni Sojuszu i Federacji przy planowaniu zamachów.

Nasi agenci zbierają informacje, ale jest jasne, że sieć NMLA jest bardziej zaawansowana i rozpowszechniona, niż początkowo przypuszczaliśmy.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.