Hadrian Duval neguje zarzuty NMLA

ACT potwierdziło otrzymanie dowodów, że ataki NMLA zostały zorganizowane przez Imperatora Hadriana Augustusa Duvala, który natychmiast zaprzeczył temu twierdzeniu.

Landgrave Delacroix z neomarlińskiego Order of Mudhrid przekazał ACT informacje że izolacjonistyczna grupa Nova Imperium jest sercem NMLA. W odpowiedzi Hadrian Duval wydał następujące oświadczenie:

Te oskarżenia są całkowicie fałszywe. Nasze stanowisko polityczne jest całkowitym przeciwieństwem marlinizmu, przecież my wierzymy w przywrócenie tradycji Imperium. Siły Nova Imperium walczyły nawet z terrorystami w Mudhrid, zgodnie z Traktatem z Paresy.

Jeśli chodzi o Lady Astrid, która została określona mianem „czołowej agentki NMLA”, moja żona jest lojalnym pilotem imperialnym, odkąd po raz pierwszy zasiadła za sterami statku.

Księżniczka Aisling Duval publicznie potępiła ten zarzut i zaoferowała wsparcie Hadrianowi Duvalowi. Natomiast senator Zemina Torval powiedziała Senatowi:

Czy powinniśmy się dziwić, że organizacja ekstremistyczna dopuszcza się ekstremalnych działań? Że ten arogancki chłopiec, który ogłasza się „Imperatorem”, ponownie stosuje metodę gwałtownego buntu? Wrogowie Imperium muszą zostać ukarani, nawet ci w których żyłach płynie krew Duvala.

ACT bardzo dokładnie bada dowody Landgrave’a i poprosi o cierpliwość, pomimo pilnych żądań podjęcia działań ze strony Sojuszu, Imperium i Federacji.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.