Monitoring antyterrorystyczny w Federacji

Biuro Wykrywania Proaktywnego (Proactive Detection Bureau) zostało powołane przez Federalną Agencję Wywiadu (FIA) do skanowania komunikacji cywilnej pod kątem oznak aktywności terrorystycznej.

Nowy departament powstał po zatwierdzeniu przez Kongres Ustawy o zwalczaniu terroryzmu w przestrzeni Federacji. Akt ten został przygotowany przez wiceprezydenta Jerome’a ​​Archera, który powiedział mediom:

PDB jest kluczowym narzędziem do zapobiegania dalszym masakrom na skalę, której ostatnio byliśmy świadkami. Jej pracownicy wykryją terrorystów NMLA i innych niebezpiecznych aktywistów ukrytych wśród niewinnych obywateli i pomoże zapewnić naszym rodzinom bezpieczeństwo.

Zastępca dyrektora Bethany Blake, która została powołana do kierowania BDP, wyjaśniła jak funkcjonuje:

Wysoce zaawansowane algorytmy będą skanować wszystkie dane przesyłane w sieciach publicznych i prywatnych na poziomie całego systemu. Wszelkie podejrzane wiadomości są przekierowywane do regionalnego centrum w celu sprawdzenia przez przeszkolonych śledczych.

Ważne jest, aby zrozumieć, że tylko określone działania w wąskich parametrach zostaną oznaczone i muszą przejść dziesiątki automatycznych punktów kontrolnych, zanim nasi pracownicy będą mogli uzyskać do nich dostęp.

Prezydent Gabinetu Cieni Winters i organizacje praw obywatelskich stanowczo zaprotestowały, twierdząc, że narusza to obowiązujące od dawna przepisy dotyczące prywatności. Jednak prezydent Hudson staną po stronie PDB i określił akt jego powołania jak kamień węgielny nowych praw antyterrorystycznych.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.