Neo-marliniści przedstawiają Hadriana Duvala jako lidera NMLA

Według tajnych informacji które wyciekły z ACT to Imperator Hadrian Augustus Duval z Nova Imperium jest liderem NMLA.

Niezależny dziennikarz Flint „Firemaker” Lafosse opublikował szczegółowe informacje w sieci Rewired:

Hadrian Duval: samozwańcza przyczyna zażenowania rodziny cesarskiej czy ich tajny terrorystyczny nemezis? Oto rewelacje opowiadane przez ocalałych z neomarlinistycznego Order of Mudhrid, którzy zdradzili swoje sekrety, by ocalić własne skóry.

Według mojego źródła, Landgrave Delacroix wyznał ACT, że jego frakcja transportowała bomby enzymatyczne oraz zabójców z Nova Imperium na bezpośrednie rozkazy Hadriana Duvala, który w zamian obiecał nagrody i władzę polityczną.

Delacroix ujawnił również, że rok temu Hadrian przeszedł na neomarlinizm za namową swojej małżonki, Astrid Minervy czołowej agentki NMLA. Przekonała go, że o tron cesarski byłoby znacznie łatwiej, gdyby wszyscy inni Duvale nie żyli!

Jeśli chodzi o zamach NMLA na życie Hadriana w październiku ubiegłego roku, został on sfałszowany, aby zdobyć zaufanie rodziny cesarskiej. To tylko kolejna operacja mająca wywieźć nas w pole.

Jak dotąd informacje te nie zostały zweryfikowane, a ich źródło pozostaje anonimowe. Nie było komentarza ani ACT, ani Nova Imperium.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.