Obywatele Federacji reagują na inwigilację

Biuro Proaktywnego Wykrywania (PDB), które monitoruje prywatną komunikację w Federacji pod kątem działalności terrorystycznej, spotkało się z mieszaną akceptacją społeczności.

Główne kanały informacyjne informowały o sytuacji:

The Federal Times:
Grupy praw obywatelskich jednoczą się w proteście przeciwko PDB. Kontrowersje podchwycił także ruch korporacyjny, który został utworzony przez zwolenników Jupiter Division. Ich rzecznik stwierdził: „Rząd przekroczył swoje uprawnienia i musi zostać zastąpiony bezpośrednimi rządami korporacji.

Sol Today:
Czy wszyscy już zapomnieli, że stacja Li Qing Jao ​​płonie na nocnym niebie nad Ziemią? Wszystko co można zrobić aby zapewnić nam bezpieczeństwo, musi być zrobione. Tylko ludzie, którzy mają coś do ukrycia, domagają się zachowania tajemnicy.

Vox Galactica:
Profesor Irene Ralston z Olympus Village University powiedziała nam, że jej studenci historii politycznej byli odwiedzani przez agentów FIA w związku z naukami marlinizmu, mimo że były one wpisane w program nauczania.

The Tau Ceti Journal:
Korporacje, które poniosły straty finansowe w wyniku zamachów bombowych, z zadowoleniem przyjęły powołanie PDB. Ale inne firmy zgłosiły zastrzeżenia prawne, domagając się prawa do ochrony poufnych informacji handlowych. Liderzy megakorporacji, takcy jak Caine Massey i Vandermeer, grożą nawet wycofaniem darowizn na cele polityczne.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.