Przywódcy federalni prowadzą konkurencyjne działania

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Wymagane jest zebranie i dostarczenie danych przez konkurujące inicjatywy mające na celu zwiększenie lub zmniejszenie cywilnego nadzoru w Federacji.

Prezydent Zachary Hudson zwrócił się do opinii publicznej o przyczynienie się do zwiększenia skuteczności Biura Wykrywania Proaktywnego (PDB):

PDB wymaga dostępu do mniej znanych kanałów komunikacyjnych, w których czają się terroryści i przestępcy. Dostarczenie do niego danych z wielu źródeł pozwoli nam wykorzenić więcej potencjalnych zagrożeń.

Aby przeciwdziałać tej kampanii, Felicia Winters stara się chronić prywatne wiadomości przed przechwyceniem:

Moim obowiązkiem jest pomoc obywatelom w zachowaniu ich konstytucyjnego prawa do prywatności. Jeśli uda się zebrać wystarczającą ilość danych do testów podstawowych, będziemy rozpowszechniać legalną technologię i techniki, aby zabezpieczyć się przed działaniami rządu.

Obie kampanie wymagają dostarczania następujących typów danych: aanomalous bulk scan data, exceptional scrambled emission data, specialised legacy firmware oraz unusual encrypted files.

Aby wesprzeć Prezydenta Hudsona, piloci powinni dostarczać dane do Gresley Dock w systemie Nanomam.

Aby wesprzeć Prezydenta Gabinetu Cieni Winters, piloci powinni dostarczać dane do Ito Orbital w systemie Rhea.

Analitycy polityczni uważają, że skoro Hudson i Winters osobiście organizują te projekty, może mieć to konsekwencje dla bezpieczeństwa i stabilności systemów, na które każdy z nich ma wpływ.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.