Ślub Hadriana Duvala

Imperator Hadrian Augustus Duval, lider izolacjonistycznej grupy Nova Imperium, poślubił swoją wybrankę Astrid Minervę podczas zamkniętej ceremonii.

Komandor Minerva jest młodą kobietą, która jako pilot pomagała Nova Imperium w bitwie pod Paresą w 3305 roku. Od dzisiaj jej oficjalnym tytułem jest teraz Lady Astrid Minerva-Duval.

Księżniczka Aisling Duval osobiście uczestniczyła w weselu swojej kuzynki w bezpiecznym miejscu. Określiła to jako „cenny moment radości w tych ponurych czasach”.

Pałac Cesarski i Senat przesłały gratulacje, a wydarzenie było relacjonowane w mediach głównego nurtu.

Paresa News Network:
Zasłużony wyniesienie Astrid do statusu szlacheckiego sprawiło, że ​​jej koledzy z Paresans są bardzo dumni. Wszyscy w PNN są szczęśliwi z powodu nowej drogi życia młodej pary!

Eye on Achenar:
To zniewaga dla szlachetnego rodu Duval, kiedy jakaś kobieta z pospólstwa z żałosnego systemu gwiezdnego może zatopić swe szpony w siostrzeńcu Cesarza.

The Imperial Herald:
Hadrian, który bierze ślub w wieku 20 lat, zaskoczył wielu. Jeśli w najbliższym czasie stanie się jedynym Duvalem, który doczekał się potomka, to wywrze presję na Cesarz Arissie i księżniczkę Aisling, żadna z nich przecież nie wyszła za mąż.

W innych powiązanych wiadomościach: obecnie statki Nova Imperium biorą udział w konflikcie z Neomarlinistami z Mudhrid. Pretor Leo Magnus, szef ochrony, współpracuje z IISS w sprawie wywiadu antyterrorystycznego.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.