Stacje Kumo Crew otwarte dla biznesu

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Pięć nowych portów gwiezdnych zbudowanych w ostatniej kampanii Archona Delaine’a osiągnęło teraz pełną sprawność operacyjną.

Poniżej wymieniono stacje Orbis kontrolowane przez frakcję Kumo Council:

  • Kumo City w sektorze Pegasi w systemie PN-T C3-14 (Harma region)
  • California Freeport w układzie HIP 18390 (California Nebula)
  • Crimson Exchange w systemie HIP 10792 (Sothis region)
  • Fort Xeno w układzie HIP 62154 (Coalsack Nebula)
  • Delaine Terminus w systemie Eol Prou ​​PC-K c9-91 (Colonia region)

Gwiezdne porty zapewnią pełen zakres usług, chociaż ich mała populacja budzi obawy, że mogą cierpieć na niedobór personelu. Ponadto agencje ochrony w pobliskich systemach wyraziły obawy, że skoro są obsługiwane przez syndykat Kumo Crew, prawdopodobnie będą utrzymywać czarny rynek i promować nielegalną działalność.

Arch-Corsair Kay Volantyne, starszy członek Rady Kumo powiedziała:

Te porty gwiezdne istnieją wyłącznie po to, aby zachęcać do handlu, który jest siłą napędową naszej galaktyki. Czasami to tu to tam może się przelać trochę krwi, więc jestem pewna, że nasi nowi sąsiedzi z radością przyjmą naszą ochronę, prawda?

W pięciu systemach pojawiły się inne frakcje, w tym spółki zależne Sirius Corporation. Kilka kanałów informacyjnych spekulowało na temat niejednoznacznego związku między syndykatem a megakorporacją, której wsparcie finansowe może wyjaśniać, w jaki sposób Kumo Crew udało się tak daleko wyjść poza jej terytorium.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.