Tajemnica Adamastora

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Piloci donoszą, że otrzymali anonimowe instrukcje dotyczące 200-letniego porzuconego megashipa krążącego wokół Chukchan 5 b.

Latarnia komunikacyjna przechowywana na pokładzie Adamastora rozpoczęła odbieranie i retransmisję zaszyfrowanego sygnału 8 kwietnia. Wysiłki władz mające na celu wyśledzenie pochodzenia i odszyfrowanie sygnału nie przyniosły skutku.

Dodatkowo wielu niezależnych pilotów twierdzi, że skontaktowało się z nimi anonimowe źródło, które dostarczyło klucz dostępu do dekodowania sygnału z Adamastora.

Komandor Rex Trevelyan przekazał Vox Galactica następujące oświadczenie:

Niedługo po przybyciu do systemu Chukchan mój statek otrzymał wiadomość od kogoś nazywającego się „Zbawienie”. Dostarczył klucz dekodujący, i kiedy tylko ściągnąłem sygnał z Adamastora, stał się całkowicie czytelny. Wygląda na to, że jest to automatyczny sygnał SOS wysłany ze siostrzanego statku, Hesperusa.

Słyszałem, że niektórzy piloci zrozumieli dane nawigacyjne zawarte w tym sygnale. Wydaje się, że jest to pewnego rodzaju rekrutacja do jakiegoś zadania, ale kto jest zleceniodawcą?

Federacja Pilotów rozpoczęła dochodzenie w tej sprawie. Tożsamość „Zabwienia” pozostaje nieznana, ale istnieją doniesienia, że ​​sygnał z Adamastora zawiera dane, które doprowadzą do ​​jego siostrzanego statku.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.