Zakończenie kampanii Archona Delaine

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Inicjatywa syndykatu Kumo Crew dotycząca budowy nowych portów kosmicznych w celu zwiększenia handlu zakończyła się sukcesem.

Piloci dostarczyli duże ilości kompozytów ceramicznych, półprzewodników, polimerów i oczyszczaczy wody do Gabriel Enterprise w systemie Harma. Oferowane również były nagrody za ochronę przestrzeni podczas tranzytu.

Rada Kumo ogłosiła, że ​​nagrody zarówno dla handlarzy, jak i łowców nagród są teraz dostępne na pokłądzie Gabriel Enterprise i można je odebrać za pośrednictwem ich lojalnych pośredników, The Razor Whips.

Frakcja Kavanagh Spaceframes Ltd będzie teraz realizować swój kontrakt i budować nowe gwiezdne porty typu Orbis. Ich uruchomienie jest zaplanowane na 29 kwietnia 3307 i dobędzie się w następujących lokalizacjach:

  • Sektor Pegasi PN-T C3-14, w pobliżu systemu Harma
  • HIP 18390, niedaleko California Nebula
  • HIP 10792, w pobliżu systemu Sothis
  • HIP 62154 w Coalsack Nebula
  • Eol Prou ​​PC-K c9-91, w regionie Colonia

Oświadczenie Archona Delaine’a zostało opublikowane przez The Pegasi Sentinel:

Cieszę się, że nasze szlaki handlowe mogą teraz rozciągać się na nowe terytoria. Jestem pewien, że mój lud będzie wdzięczny.

To, co mnie mniej cieszy, to ogromna liczba szumowin kryminalnych, którzy próbowali zakłócić projekt. To zmusiło mnie do wymyślenia bardzo kreatywnych odpowiedzi odwetowych, i nie mogę się doczekać aby te plany wprowadzić w życie.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.