Dowody obciążające Hadrian Duval’a „niejednoznaczne”

ACT informuje że nie można potwierdzić dowodów na to, że Imperator Hadrian Augustus Duval kierował kampanią terroru NMLA.

Inspektor Mara Klatt, jedna ze liderów ACT, przedstawiła następujący raport:

Dokładnie przeanalizowaliśmy dane dostarczone przez Landgrave of Mudhrid, które zawierają szczegółowe instrukcje od Hadriana Duvala. Treść niewątpliwie aranżuje bombardowania gwiezdnego portu, ale jej źródło nie jest jednoznaczne. Obecnie wydaje się wysoce prawdopodobne, że jego tożsamość została sfałszowana przez NMLA.

Hadrian Duval ogłosił za pośrednictwem Paresa News Network:

Nie ma już żadnych wątpliwości, że NMLA podłożyła fałszywy trop, aby nas obciążyć. Ich celem jest unicestwienie każdego Duvala i zburzenie imperialnych tradycji, cel, który Federacja z radością wspiera.

Lady Astrid i ja jesteśmy głęboko wdzięczni Nova Navy i wszystkim innym pilotom, którzy pomogli w obronie naszego honoru.

Federalny Korpus Dyplomatyczny (FDC) potwierdził, że League of Mandu, pokonana przez Nova Imperium, wycofa się z systemu Paresa, ale nie skomentowany został raportu ACT.

Praetor Leo Magnus, szef ochrony Nova Imperium i były oficer IISS, został oddelegowany do ACT. Będzie zastępował zmarłego kapitana Niamha Seutonię.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.