Federacja atakuje Nova Imperium

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

W systemie Paresa rozpoczęła się wojna pomiędzy Nova Imperium a federalną frakcją League of Mandu.

Zgodnie z dowodami dostarczonymi ACT, Imperator Hadrian Augustus Duval został oskarżony o kierowanie bombardowaniami portów kosmicznych.

Admirał Natalia Lee, dowódca megashipa Harmony’s Shield, oświadczyła:

Imperium odmawia aresztowania Duvala, nawet jeśli fakty wskazują że on i jego organizacja są brutalnymi terrorystami. W imieniu setek tysięcy zamordowanych obywateli federalnych my będziemy wymierzać sprawiedliwość.

Hadrian Duval ogłosił z Dyson City, stacji Nova Imperium:

Ta inwazja na przestrzeń Imperium opiera się na fałszywych informacjach. Federacja nie ma prawa być naszym sędzią, ławą przysięgłych i katem. Wzywam Imperium, aby stanęło w naszej obronie, zgodnie z postanowieniami Traktatu z Paresy.

Nova Imperium to izolacjonistyczna grupa, która wierzy w zachowanie imperialnych tradycji i zerwanie wszelkich więzi z innymi supermocarstwami. Hadrian Duval jest nieślubnym wnukiem cesarza Hengista, którego dziedzictwo zostało oficjalnie uznane w listopadzie ubiegłego roku.

ACT pracuje obecnie nad zweryfikowaniem twierdzeń, że neomarliński Order of Mudhrid wspierał NMLA zgodnie z instrukcjami wydanymi przez Imperatora Duvala.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.