Głos „Zbawienia”

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Enigmatyczny „Zbawienie” wysłał wiadomość do pilotów, których niedawno zwerbował do poszukiwań megashipa Hesperus.

Statek został znaleziony w systemie Perseus Dark Region KC-V C2-2 po tym, jak „Zbawienie” dostarczył klucz dostępu do odczytu automatycznego sygnału SOS. Piloci byli następnie zachęcani do dostarczenia wszelkich ocalałych dzienników do Taurus Mining Ventures w bazie asteroidy Hind Mine w układzie T Tauri.

Przedstawicielka korporacji Patience Middleton poinformowała:

„Zbawienie” upoważnił nas do zaoferowania dwóch milionów kredytów lub dziesięciu jednostek void opals za dostarczenie dzienników Hesperusa. Ta umowa wygasa 21 maja 3307 r., Po tym terminie płatności nie będą już dostępne.

Poproszono nas o przekazanie poniższej wiadomości:

Tu Zbawienie. Nazywam siebie tak, ponieważ nie mogę jeszcze ujawnić swojej tożsamości, ale moje naukowe odkrycia dosłownie ocalą całą ludzkość. Adamastor i Hesperus to dopiero początek, o czym od zawsze wiedziałem. Dla moich nieustraszonych agentów będzie dalsza praca.

Niewiele wiadomo o Taurus Mining Ventures, a „Zbawienie” pozostaje anonimowy. Dlatego ostrzega się polotów przed podejmowaniem zadań na rzecz organizacji potencjalnie przestępczej.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.