Kandydaci na Premiera Sojuszu ogłaszają inicjatywy

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Premier Edmund Mahon i radny Nakato Kaine uruchomili konkurencyjne inicjatywy w przestrzeni Sojuszu.

Dwaj czołowi kandydaci na premiera Sojuszu starają się zdobyć poparcie społeczne, wybory zostaną rozstrzygnięte w głosowaniu zgromadzenia 27 maja.

Każdy sondaż sugeruje, że zwycięstwo Mahona jest niemal pewne, co zapewni mu drugą sześcioletnią kadencję. Jednak wyniki działań społeczności w ramach inicjatyw będą miały bezpośredni wpływ na politykę wybranego kandydata po objęciu urzędu.

Premier Mahon skupia się na zwiększeniu ilości materiałów przemysłowych, aby wspomóc ekspansję. Zwrócił się z prośbą aby przesyłki ceramic composites, polymers oraz superconductors były dostarczane do Dublin Citadel w systemie Gateway.

Radny Kaine ma na celu wspieranie lokalnych producentów w celu ożywienia handlu. Poprosiła o dostawy copper, micro-controllers oraz polymers do Brett High w systemie Tionisla.

Bez względu, który kandydat który osiągnie sukces, w następnym tygodniu przeprowadzą oni kolejne kampanie. Mahon rozpocznie inicjatywę wydobycia tritium, która ułatwi budowy nowych portów kosmicznych Sojuszu. Kaine wykorzysta wydobycie void opal, aby stymulować handel, zwiększając dostępność rzadkich towarów w systemach kontrolowanych przez Sojusz.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.