Konflikt w układzie Paresa grozi wojną między supermocarstwami

Istnieją powszechne obawy, że obecne działania wojenne w systemie Paresa mogą zmusić Imperium i Federację do wypowiedzenia wojny na pełną skalę.

Sytuację opisały media głównego nurtu.

The Imperial Herald: „Hadrian może być czarną owcą z rodziny Duvalów, ale gdyby umarł z rąk Federacji, to zemsta była by sprawa honoru. Już teraz Cesarska Marynarka Wojenna mobilizuje się w oczekiwaniu na reakcję Cesarza ”.

The Federal Times: „Dowody na to, że Nova Imperium zorganizowało bombardowania portów kosmicznych, są wiarygodne, ale nadal istnieje możliwość manipulacji. Czy NMLA naprawdę mogło sfałszować tak wiele wytycznych od Hadriana Duvala? ”

Eye on Achenar: „Atak na Duvala to atak na nas wszystkich, nawet jeśli okaże się, że jest terrorystą. Federale nie mogą nawet próbować osądzać za nas naszych obywateli! ”

Sol Today: „Setki tysięcy zabitych, pół miliona rannych… nasz naród zasługuje na zemstę. Ale jak zwykle wszystko, na czym im zależy, to na utrzymaniu swojej monarchii ”.

Paresa News Network: „W naszym systemie szaleją pełnowymiarowe bitwy i liczba ofiar śmiertelnych wciąż rośnie. Paresanie są przerażeni konfrontacją z Federacją. Czy możemy liczyć na to, że Imperium nas uratuje? ”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.