Niepokoje w Sojuszu

Czołowi kandydaci w wyborach Sojuszu zintensyfikowali swoje kampanie pośród powszechnych niepokojów politycznych i społecznych.

Premier Edmund Mahon i radna Nakato Kaine podróżują po Sojuszu, zbierając poparcie społeczne, by wpłynąć na Zgromadzenie podczas głosowania 27 maja.

Uczestnicząc w konferencji sektora biznesowego poświęconej planetom industrialnym w systemie Zaonce, premier Mahon stwierdził:

Słyszeliśmy wiele krytycznej retoryki od radnej Kaine’a, ale o wiele łatwiej jest być krytycznym niż konstruktywnym. Ona jak na razie niewiele zrobiła, aby zapewnić dobrobyt naszym ludziom i firmom, na czym sam się głównie skupiałem przez ostatnie sześć lat.

Podczas marszu protestacyjnego na New Caledonia w systemie Alkaid, radna Kaine zwróciła się do tłumu:

Ponownie Thargoidzi zaznaczają swoją obecność. Ponownie wspieramy inne supermoce. Ponownie pompujemy pieniądze w Aegis i Lakon, ale nie w naszych własne gospodarki. Nic się nie zmienia, chyba że kandydatura Mahona zostanie odrzucona, a Sojusz obierze nowy kierunek!

Sondaże opinii publicznej wskazują, że Mahon zachował poparcie większości, ale z mniejszym marginesem niż w lutym, kiedy pierwotnie planowano wybory. Wielu zgadza się z Kainem, że Sojusz nie powinien był uczestniczyć w Szczycie Galaktycznym, który doprowadził do zamachów bombowych „Dziewięciu Męczenników”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.