Nova Imperium na celowniku supermocarstw

Po oskarżeniach, że Imperator Hadrian Duval jest mózgiem NMLA ta grupa izolacjonistów jest atakowana zarówno przez frakcje federalne, jak i imperialne.

Frakcja League of Mandu przybyła do systemu Paresa w zeszłym tygodniu i szybko zdobyła przyczółek. Admirał Natalia Lee, dowódca megashipa Harmony’s Shield, ogłosiła:

Naszym celem jest wyeliminowanie terrorystów, którzy wymordowali tak wielu obywateli federalnych. Radzimy Imperium, aby się nie wtrącało i pozwoliło nam wymierzyć sprawiedliwość.

Magister Julius Halstrom z Peraesii Empire Consulate oświadczył:

W imieniu Cesarza jesteśmy gotowi wypalić ogniem NMLA z systemu Paresa – a także siły Federacji, chyba że się same wycofają.

Hadrian Duval natomiast wyemitował wiadomość za pośrednictwem Paresa News Network:

NMLA sfałszowało dowody i podrobiło moją tożsamość, ci terroryści wiedzą, że supermocarstwa wykonają za nich swoją pracę i zabiją kolejnego Duvala. Jeśli zajdzie taka potrzeba to Nova Imperium będzie się bronić, ale powtórzę raz jeszcze: Nie odpowiadamy za żadne ataki terrorystyczne .

ACT nadal próbuje potwierdzić dowody dostarczone przez Landgrave of Mudhrid. Pretor Leo Magnus, szef ochrony Nova Imperium, podobno pomaga w ich dochodzeniu.

Senat pilnie zwrócił się do Cesarza o wskazówki, ale kanclerz Blaine oświadczył, że „Jej Królewska Mość nie może wydać wyroku na temat trwającego jeszcze śledztwa „.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.