Obywatele federalni zatwierdzają nadzór rządu

Biuro Wykrywania Proaktywnego, które monitoruje całą komunikację cywilną w Federacji, otrzymało wsparcie od społeczności galaktycznej.

Kampania prezydenta Hudsona w celu uzyskania dodatkowych danych okazała się tak skuteczna, pozwoli to ​​PDB znacznie zwiększyć zasięg swojego nadzoru.

Zastępca dyrektora Bethany Blake z Federalnej Agencji Wywiadu ogłosiła:

Jesteśmy teraz w stanie dyskretnie przeskanować prawie każdą prywatną i publiczną sieć komunikacyjną używaną w systemach federalnych. W rezultacie wskaźniki aresztowań poszybowały w górę, a kilka kręgów przestępczości zorganizowanej zostało zlikwidowanych.

Wysiłki Prezydent Gabinetu Cieni Winters mające na celu rozpowszechnianie metod blokowania PDB uzyskały znaczne poparcie, ale nie przyćmiły inicjatywy Hudsona. Rząd federalny zinterpretował to jako mandat od obywateli do kontynuowania programu nadzoru.

Rhiannon Grady, dyrektor organizacji praw obywatelskich Advocacy, powiedział mediom:

Ponieważ zdecydowana większość obywateli nigdy nie otrzyma wizyty FIA w związku z ich działalnością, opinia publiczna nie ma pojęcia, co stracili. Ale historia uczy nas, jak trudno jest odzyskać wolność, gdy już ją się straci. Federacja poczyniła duży krok w kierunku stania się międzygwiezdnym państwem policyjnym bez szacunku dla jednostki.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.