Zmasowane ataki Thargoidów – ogłoszono stan wyjątkowy

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Siły Thargoidów zaatakowały system Delphi i kilka systemów w mgławicach California, Coalsack oraz Pleiades.

Ogromna liczba Thargoidzkich jednostek zwiadowczych i przechwytujących pojawiła się w wielu systemach. Aegis zmobilizował dostępną obronę, ale także zwrócił się o pomoc do eskadr anty-kseno i niezależnych pilotów w walce z Thargoidami.

Przypomnijmy że w ramach programu badawczego Aegis niedawno dotarły do systemu Delphi dostawy artefaktów Guardian. Profesor Alba Tesreau spekuluje, że jest przecież dobrze udokumentowana niechęć Thargoidów do technologii Guardian i to ona może być powodem, dla którego celem było Delphi.

Dwa porty gwiezdne zbudowane niedawno przez syndykat Kumo Crew – California Freeport w systemie HIP 18390 i Fort Xeno w systemie HIP 62154 – zostały poważnie uszkodzone w wyniku tych ataków. Archon Delaine, przywódca syndykatu, ogłosił:

Nie pozwolę, żeby ci parszywi kosmici zburzyli to, co dopiero co zbudowaliśmy. Musimy dać im lekcję, którą nawet oni zrozumieją!

Wszystkie zaatakowane stacje wezwały galaktyczną społeczność o pomoc w ratowaniu ich populacji.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.