ACT nadal poluje na terrorystów NMLA

Specjalna jednostka antyterrorystyczna (ACT) opublikowała aktualizację na temat swojego śledztwa w sprawie Neo-Marlinowskiej Armii Wyzwolenia.

Starszy agent Tanya Ramirez, jedna z liderów ACT, wydał oświadczenie dla mediów:

ACT prowadzi obecnie wiele śledztw, które muszą pozostać niejawne ze względów bezpieczeństwa. Nasi agenci zbierają dowody zarówno z przestrzeni Sojuszu, Imperium jak i Federacji.

Na razie nie odnotowaliśmy żadnych znaczących przełomów. Aktywiści NMLA wydają się używać ukrytej sieci komunikacyjnej- darkcommu, której jest bardzo ciężka do infiltracji. Rozdzielają również swoje zadania, więc poszczególne komórki niewiele wiedzą o pozostałych.

W ostatnich miesiącach incydenty NMLA ograniczały się do drobnych ataków na władze Imperium, którymi zajęły się lokalne siły policyjne. Nie było żadnej działalności Theta Group, hardkorowych ekstremistów odpowiedzialnych za zamachy bombowe na „Dziewięciu Męczenników”.

Upadek neomarlinowskiego Order of Mudhrid mógł pozbawić NMLA możliwości logistycznych do przeprowadzania ataków na dużą skalę. Ale nie można wykluczyć, że planowana jest nowa fala terrorystycznych okrucieństw.

Dodatkowo ACT potwierdziła, że zwerbowała dodatkowy personel wywodzący się z szeregów:

  • Alliance Interpol,
  • Federal Intelligence Agency,
  • Imperial Internal Security Service,
  • Marlinist Constabulary,
  • Nova Imperium’s Praetorian Guard,
  • Wallglass Investigations Agency.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.