Aegis i „Zbawienie” rywalizują o artefakty

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Aegis Research i Taurus Mining Ventures zwróciły się z prośbą o dostawy artefaktów Guardian do systemu PMD2009 48.

Ich rywalizujące kampanie polegają na badaniu odkrytego starożytnego pola bitwy pomiędzy Guardianami i Thargoidami w sektorze Trapezium YU-X c1-2 1a.

Patience Middleton, reprezentująca Taurus Mining Ventures, wydała następujące oświadczenie:

„Zbawienie” rości sobie wyłączne prawa do eksploatacji miejsca Proteus, które zostało odkryte tylko dzięki jego specjalistycznej wiedzy. Polecił nam dokonywać wypłat za caskets, orbs, relics, tablets, totems oraz urns Guardianów dostarczone do megashipa Glorious Prospect.

Aegis Research umieścił również megashipa Archimedes w systemie PMD200948. Profesor Alba Tesreau ogłosił:

Konieczne jest, aby Aegis uzupełniła zapasy artefaktów, które straciła na pokładzie Aleksandrii. Bez wystarczającej ilości materiałów nasz program badań nad ksenogenami będzie poważnie utrudniony.

Zdajemy sobie sprawę z ryzyka, że ​​gromadzenie technologii Guardianów na megashipie może przyciągnąć Thargoidów, tak jak miało to miejsce w systemie Delphi. Jednak ten system jest znacznie dalej od wszelkich znanych obszarów aktywności Thargoidów, więc mamy nadzieję, że nie zwrócimy ich uwagi.

Sojusz, Imperium i Federacja uważają pozbawienie Aegis zasobów za przestępstwo. W rezultacie piloci są ostrzegani, że wszelkie moduły statków otrzymane od Taurus Mining Ventures zostaną oznaczone jako „gorące”, co pociągnie za sobą dodatkowe koszty czyszczenia przed instalacją.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.