Cztery systemy federalne ogłaszają niepodległość

Frakcja Azaladshu Free, która kontroluje cztery systemy, odłączyła się od Federacji w proteście przeciwko inwigilacji cywilnej.

Nieoczekiwana deklaracja nastąpiła po wyborze nowego kierownictwa Azaladshu Free, która obecnie kontroluje układy Azaladshu, LFT 824, LHS 277 i LTT 3919.

Burmistrz Constanza Noguera ogłosiła:

Federacja stała się skorumpowana, autorytarna i niegodna zaufania. W szczególności nie można tolerować przepisów dotyczących nadzoru publicznego, które mają na celu szpiegowanie niewinnych ludzi. Od teraz będziemy rządzić naszymi systemami jako niezależnymi suwerennymi narodami.

Obserwatorzy polityczni uważają, że kilka innych frakcji federalnych również planuje ogłoszenie niepodległości. Wszyscy znajdują się w strefie wpływów prezydenta Gabinetu Cieni Felicji Winters, chociaż publicznie wyrzekła się ona jakiegokolwiek wsparcia dla tych działań.

Kongres stwierdził, że secesja jest nielegalna na mocy Porozumienia Federalnego i nakazał Azaladshu Free powrócić do normalnego statusu członkostwa. Marynarka Federalna i inne organizacje wojskowe zostały postawione w stan pogotowia.

Prezydent Hudson zareagował zdecydowanie, stwierdzając, że „ten stopień zorganizowanej przestępczości dowodzi jedynie, że Biuro Proaktywnego Wykrywania (PDB) jest potrzebne do utrzymania porządku”.

Felicia Winters odpowiedział twierdząc, że „zabranie prawa naszych obywateli do prywatności jest przyczyną tego buntu, a nie rozwiązaniem”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.