Dziedzictwo Hesperusa

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Piloci przebywający w systemach Chukchan i Perseus Dark Region KC-V c2-2 zgłosili, że skontaktował się z „Zbawieniem”.

Wiadomo, że ta anonimowa osoba interesuje się Adamastorem i Hesperusem, „statkami duchów” w tych systemach. Oba opuszczone megastatki były obsługiwane 200 lat temu przez Azimuth Biochemicals.

Komandor Tyler Thorsen powiedział Vox Galactica:

Zabierałem pasażerów na wycieczkę po Hesperusie i po zbliżeniu się do pogłębiarki klanu Scriveners  – na tyle ile się odważyłem, przeskanowałem dla nich latarnię turystyczną i nagle otrzymałem bezpośrednią wiadomość od tego gościa, od „Zbawienia”.

Poprosił mnie o wyśledzenie kilku starych beaconów sygnałowych, które są stanowiskami nasłuchowymi skonfigurowanymi do retransmisji komunikacji dalekiego zasięgu. Podobno mogą one pomóc w zlokalizowaniu ocalałych z megashipa. Ale Hesperus to historia starożytna. Z pewnością nie ma już niczego ani nikogo do znalezienia?

W kwietniu „Zbawienie” nieoficjalnie zwerbował niezależnych pilotów, aby zlokalizować Hesperus i dostarczyć ocalałe logi do Taurus Mining Ventures.

Federacja Pilotów prowadzi dochodzenie w sprawie „Zbawienia” i jego współpracowników. Przestrzega się dowódców przed podejmowaniem zadań na rzecz czegoś, co może być nielegalnym przedsięwzięciem.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.