Alexandria zniknęła w nadprzestrzeni

Alexandria nie dotarła do systemu HIP 30944 zgodnie z planem i mogła zostać przejęta przez Thargoidów.

Megaship należący do Aegis, który wywołał atak statków Thargoid, gdy 20 maja przybył z systemu Delphi do HIP 16538. Aegis uważa, że ​​było to spowodowane dużą ilością artefaktów Guardian w jego ładowniach.

Aby zmniejszyć ryzyko dalszych ofiar, Alexandria wytyczyła drogę do kolonii więziennej o małej populacji w systemie HIP 30944. Wszystkie niezależne statki zostały odcumowane, zanim 3 czerwca wykonały skok w nadprzestrzeń.

Jednak megahip nigdy nie dotarł do punktu docelowego a cała komunikacja z nim została utracona. Zespoły poszukiwawcze w okolicznych systemach nie wykryły jego obecności.

Admirał Aden Tanner, główny łącznik wojskowy z Aegis, poinformował media:

Z przykrością ogłaszamy całkowitą utratę kontaktu z Alexandrią. Chociaż nie ma dowodów na jej uszkodzenie lub zniszczenie. To zniknięcie podczas podróży przez nadprzestrzeń stwarza możliwość, że został przechwycony po drodze przez siły Thargoidów.

 Kapitan Jacob Morales i ponad cztery tysiące członków załogi zostanie zgłoszonych jako zaginieni i przypuszczalnie zmarli. Oprócz tej wielkiej tragedii, program badawczy Aegis nad technologią Guardian został poważnie dotknięty utratą wielu cennych artefaktów.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.