Megaship Aleksandria próbuje uciec przed obcymi

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Wszystkie niezależne statki zadokowane pokładzie Aleksandrii w systemie HIP 16538 zostaną odstawione w przestrzeń w czwartek 3 czerwca.

Ten Megaship swoim przybyciem z systemu Delphi wywołał inwazję Thargoidów. Aegis uważa, że ​​była to reakcja na duże ilości artefaktów Guardian przechowywanych w jego ładowniach.

Kapitan Jacob Morales, dowódca Aleksandrii, nakreślił kolejne kroki:

W czwartek wykonamy skok nadprzestrzenny do systemu HIP 30944. Ponieważ populacja jest niewielka, to nawet jeżeli obcy nadal będą nas ścigać ryzyko strat będzie niskie. Tam zorganizujemy rozładunek naszego ładunku i jego dalszą redystrybucję.

Na wszelki wypadek na krótko przed skokiem pozostawimy w przestrzeni HIP 16538 wszystkie niezależne statki. Radzimy wszystkim pilotom obecnie zadokowanym w Aleksandrii jak najszybciej odlecieć.

Aleksandrii nakazano nie wchodzić do żadnych systemów federalnych, co spowodowało, że wiele kanałów informacyjnych nazywało ją „statkiem zarazy”. Istnieją powszechne obawy, że jednostka ta przyciągnie Thargoidów do każdego systemu, do którego się uda.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.