NMLA chcę reprezentacji w Senacie

NMLA podejmuje polityczne uwertury
22 CZE 3307

Marlinism Reformation Party, która teraz reprezentuje margines neomarlinistów, zasugerowała porozumienie pokojowe między NMLA a Imperium.

Minister Aaron Whyte wyjaśnił tę propozycję podczas sesji parlamentu marlinistów:

Za pośrednictwem anonimowych pośredników otrzymaliśmy zapewnienia, że ​​Neo-Marlinist Liberation Army (NMLA) chętnie skorzysta z naszej reprezentacji. Uważam to za bardzo pozytywny krok, który zapobiegnie dalszym konfliktom.

W istocie NMLA oferuje zadośćuczynienie za niefortunne ofiary działań antyautorytarnych w Imperium. W zamian domaga się stałej obecności w Senacie Cesarskim aby móc kontynuować dialog polityczny.

Wielu innych parlamentarzystów uznało tę propozycję za wysoce kontrowersyjną. Minister Octavia Volkov zadeklarowała:

Oficjalna reprezentacja polityczna NMLA? Udawanie rozsądnych ludzi, sugerowanie, że mogą zadośćuczynić rodzinom wszystkich, których zamordowali… Whyte, jesteś zniewagą nie tylko dla marlinizmu, ale dla całej ludzkości!

Pierwsza minister Jenna Fairfax wezwała do jedności, twierdząc, że kolonie marlinistów muszą stać razem, aby zapewnić sobie przetrwanie. Jednak oficjalnie zwróciła się do Marlinism Reformation Party o zmianę stanowiska w negocjacjach z NMLA.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.