Nowe stacje Sojuszu już działają

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Dwie nowe stacje Sojuszu zostały zbudowane po udanej kampanii reelekcyjnej przez premiera Edmunda Mahona.

Enterprise Market w systemie LHS 2522 oraz Prosperity Core w systemie Sharru Sector FW-W c1-19 są już w pełni sprawne. Premier Mahon powitał gości w nowych gwiezdnych portach, obiecując, że „w dalszym ciągu wzmocnią zaangażowanie Sojuszu w tworzenie nowych możliwości”.

Radna Nakato Kaine natomiast wywołała gorącą debatę w Zgromadzeniu Sojuszu, kiedy ogłosiła nastęujące oświadczenie:

Moje śledztwo ujawniło nieprawidłowości w kampanii wydobycia tritium, wynika znich że otrzymano tylko ilość dostaw, która umożliwiała zbudowanie jednego gwiezdnego portu. Co więcej, zapisy dotyczące dokowania zdają się wskazywać, że Sirius Corporation uzupełnił braki kilkoma niezarejestrowanych darowiznami.

Sirius Corporation jest teraz obecna w systemie Sharru Sector FW-W c1-19. Sugeruje to niepokojące podobieństwa z ostatnimi transakcjami firmy, które mają pomóc w budowie nowych gwiezdnych portów Archona Delaine. Pytanie brzmi – co obiecał Mahon w zamian?

W oświadczeniu Kancelarii Premiera wyjaśniono, że Sirius Corporation była jedną z wielu firm współpracujących obecnie z Sojuszem w celu wspierania jego programu ekspansji. Nie odniesiono się do rozbieżności w dostawach tritium ani do jakiegokolwiek wkładu megakorporacji.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.