Odkryto starożytne pole bitwy obcych

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Jednostka typu Anakonda z megashipa Hesperus została znaleziona na dawnym polu bitwy na księżycu Trapezium Sector YU-X c1-2 1a.

Odkrycia dokonali piloci, którzy namierzyli serię radiolatarni, postępując zgodnie z instrukcjami anonimowego „Zbawienia”. Latarnie te zostały rozmieszczone przez Hesperus’a podczas jego podróży prawie 200 lat temu.

Anakonda, nazwana Proteus, była jednym ze statków megashipa i została przystosowana do eksploracji dalekiego zasięgu. Została ona użyta przez zespół naukowy Azimuth Biochemicals do ucieczki z pokładu Hesperus’a po tym, jak megaship został przejęty przez sabotażystów z konkurencyjnej firmy Pharmasapien.

Po wylądowaniu Proteus został przekształcony w placówkę do badania starożytnych struktur i wraków na księżycu. Bliskość technologii Guardian i Thargoidów sugeruje, że było to miejsce bitwy stoczonej przez te dwie cywilizacje ponad milion lat temu, chociaż w 3113 żaden gatunek nie został jeszcze zidentyfikowany.

Profesor Alba Tesreau z Aegis Research wydał następujące oświadczenie:

To znaczące znalezisko ksenoarcheologiczne – fizyczny dowód wojny między Guardianami a Thargoidami. Nasze specjalne zespoły już teraz przeprowadzają wstępne badania. Mamy nadzieję, że po tragicznym zniknięciu Aleksandrii obiekt ten może posłużyć jako nowe źródło artefaktów Guardianów dla naszego programu badawczego przeciwko obcym.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.