Aegis bada sprawę zaginięcia Megashipa

Supermocarstwa częściowo zawiesiły standardową działalność Aegis i zezwoliły na śledztwo w sprawie megashipa Alexandria, który zniknął w nadprzestrzeni.

Niezależny dziennikarz Alexei Keel opisał ten temat na łamach Vox Galactica:

Opinia publiczna na temat Aegis od początku była dość nieciekawa, a jej założyciele upierali się, żeby odgrywała ona istotną rolę w obronie przed Thargoidami. Tragiczna utrata Aleksandrii, przewożącej tysiące członków załogi i cenne artefakty Guardian, wywołała teraz liczne pytania o kompetencje organizacji.

Sojusz, Imperium i Federacja wspólnie zleciły niezależne dochodzenie w celu ustalenia faktów dotyczących Aleksandrii. Wiele operacji Aegis zostało zamkniętych i rozpoczęto szczegółowe dochodzenie. Profesor Alba Tesreau i inni starsi członkowie zostali już zmuszeni do rezygnacji.

Częściową przyczyną tych działań jest pojawienie się anonimowego »Zbawienia«, który według wielu prowadzeni alternatywne działania antyksenowskie. Niektóre agencje bezpieczeństwa podejrzewają go, że jest przywódcą odłamowej grupy Aegis, złożonej z nieuczciwych agentów kradnących zasoby do walki z obcymi.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.