Bunt rozprzestrzenia się w systemach federalnych

Frakcja New Kuwembaa Labour, która kontroluje pięć systemów, wywołała drugą falę secesji poprzez zerwanie swoich więzi z Federacją.

Po zwycięstwie ugrupowania Azaladshu Free, mniejsze frakcje federalne porzucają supermocarstwo w proteście przeciwko jego prawom o inwigilacji cywilnej.

Gubernator Sonal Mishra z New Kuwembaa Labor wydał następujące oświadczenie:

Rząd federalny przyznał sobie drakońskie uprawnienia do szpiegowania własnych obywateli. Niestety jedynym sposobem na uniknięcie tego jest wycofanie się z umowy federalnej. Wzywam Prezydenta do uszanowania naszej decyzji i zaakceptowania naszego suwerennego statusu.

W odpowiedzi prezydent Zachary Hudson nakazał gubernatorowi Mishra przestrzegać prawa konstytucyjnego lub ponieść konsekwencje. Przekierował także megashipa „Fortress Liberty” do systemu Kuwembaa.

Komentatorzy polityczni uważają, że trzy inne demokratyczne frakcje federalne są gotowe pójść za przykładem New Kuwembaa Labour. Jeśli tak się stanie, w rezultacie aż 28 kolejnych systemów może stać się niezależnymi.

Istnieją również doniesienia, że ​​wpływowi przywódcy Coalition of Uteran oraz Gluscap Labour, które niedawno się odłączyły, wyrazili ubolewanie z powodu opuszczenia Federacji. Kongresmeni, którzy ich wcześniej reprezentowali, wierzą, że te frakcje można skłonić do powrotu.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.