Dane dla kandydatów na konsula

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Konkurencyjni kandydaci poprosili o dostarczenie danych, aby pomóc im zabezpieczyć ich oferty na kierowanie Konsulatem Marlinistów. .

Kolonie Marlinistów głosują, kto zostanie wybrany na ich głównego konsula. Ta wpływowa rola będzie dyplomatycznie reprezentować wszystkich marlinistów i podejmować szerokie decyzje w ich imieniu.

Pierwszym kandydatem jest Verity Dexter z Marlinism Reformation Party, która działa jako skrzydło polityczne NMLA. Ma poparcie senatora Lorcana Scordato, aby zostać patronem Imperium:

Jestem w wyjątkowej sytuacji, wkrótce będę mogła w końcu zapewnić naszym ludziom głos w Senacie Cesarskim i przemawiać w imieniu neomarlinistów. Jako główny konsul będę negocjowała trwały pokój z NMLA.

Drugi kandydat, Kayode Tau z Free Marlinist Movement, koncentruje się na utrzymaniu kolonii marlinistów:

Neomarlinizm i terroryzm nie mają miejsca w naszych republikańskich ideałach. Będę dążyć do utrzymania niezależności naszych systemów i ochrony praw pokojowych marlinistów na całym świecie.

Aby pomóc w zabezpieczeniu swoich kampanii, obaj kandydaci proszą o dostarczenie anomalous bulk scan data oraz unusual encrypted files. Dostawy dla Verity Dexter powinny być dostarczane do Stillman Hub w systemie HIP 22550, natomiast dla Kayode Tau spodziewane są w Tilman Point w systemie Hyades Sector RO-P b6-2.

Sojusz, Imperium i Federacja uznały Konsulat Marlinistów za organ ambasadorski i zgodziły się, że wybór jego głównego konsula jest sprawą ściśle wewnętrzną.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.