Federacja walczy z renegatami w systemie Azaladshu

W domowym systemie frakcji Azaladshu Free wybuchł konflikt między nimi a Neche Inc. Wojna ta jest odpowiedzią Federacji na wycofanie się Azaladshu Free z ich szeregów, co przekształciło Azaladshu, LFT 824, LHS 277 i LTT 3919 w niezależne systemy. Powodem secesji jest kategoryczny sprzeciw frakcji Azaladshu Free, dotyczący rządowego monitorowania prywatnej komunikacji obywateli federalnych.

Trzy inne frakcje federalne są na skraju ogłoszenia niepodległości: Koalicja Uteran, Lp 726-6 Free i Gluscap Labour. Wszyscy uważnie obserwują sytuację w Azaladshu i rozważają kolejny ruch.

Burmistrz Constanza Noguera, przywódca Azaladshu Free, wydał następujące oświadczenie:

Odmawiamy zaakceptowania drakońskich przepisów inwigilacyjnych Federacji. Wzywam wszystkich zwolenników niepodległości, aby pomogli nam walczyć o naszą suwerenność!

Deklaracja wywołała szybką reakcję prezydenta Zachary’ego Hudsona:

Ponieważ Azaladshu Free naruszył Porozumienie Federalne, nie mam innego wyjścia jak tylko nakazać Neche Inc., aby zaangażowała się w walkę przeciwko tym przestępcom. Dzięki zaawansowanemu wywiadowi dotyczącemu secesji, byliśmy w stanie umieścić w Azaladshu megaship Fortress Liberty, co pomoże w odzyskaniu systemu z powrotem dla Federacji.

W Kongresie Prezydent Gabinetu Cieni, Felicia Winters spotkała  się z krytyką za dopuszczenie do secesji w jej strefie wpływów. Powtórzyła że ​​nie popiera buntu, ale uważa Biuro Proaktywnego Wykrywania (PDB) za niezgodne z konstytucją.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.