Historia Onionhead

Nowy specyfik produkowany przez Kumo Crew może być nowa odmianą Onionhead, kontrowersyjnego miękkiego narkotyku.

Dr Himari Grey, niezależny analityk opieki zdrowotnej, opublikował tę recenzję na Vox Galactica:

Niewiele jeszcze wiadomo na temat „helix”, ale kolejne plotki z których wynika że powiązany jest on z Onionhead, wywołały żywe zainteresowanie zarówno lekarzy, polityków, jak i użytkowników narkotyków.

Aktywny składnik Onionhead jest pozyskiwany z nasion roślin występujących tylko na planecie Panem w systemie Kappa Fornacis. Jego właściwości psychotropowe i halucynogenne są dobrze udokumentowane, ale istnieją sprzeczne dowody dotyczące siły uzależniającej i toksykologii.

Nie powstrzymało to jednak zakazu ustalonego w Federacji w 3300 roku przez byłą prezydent Jasminę Halsey, która była zaniepokojona jego popularnością wśród młodzieży. Polityczne fajerwerki pojawiły się, gdy admirał floty Vincent zbombardował uprawy rośliny wbrew jej rozkazom, co pięć lat później doprowadziło do zemsty terrorystów Scythe of Panem.

Produkcja wkrótce przeniosła się do systemu Tanmark, w którym popularność zyskała odmiana cebuli Lucan. Od tego czasu pojawiły się dwa kolejne warianty, będące wynikiem przedsiębiorczych inżynierów genetycznych, którzy modyfikują nasiona, aby rozwijały się w różnych ekosferach.

Czy Helix może być kolejną odmianą? Interstellar Health Organization (IHO – Międzygwiezdna Organizacja Zdrowia) pozyskuje obecnie próbki do analizy, więc wkrótce dowiemy się, czy jesteśmy świadkami nowego rozdziału w głośnej historii Onionhead.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.